Vinča K12000PS-SR, Kangaroowinch
Noliktavā: 1
ID: 1054
Produkta kods: K12000PS-SR-12V
Piegādes iespējas
        Imagem
Apmaksas iespējas
Imagem    Imagem
Specifikācija
Izmērs: 536 x 160 x 218 mm
Jauda: 6.5 ZS
Nominālais vilkšanas spēks: 5443 kg
Pārnesumu attiecība: 218:1
Spriegums: 12 V
Solenoīds: 500 A
Sintētiskā virve: 10 mm x 28 m
Svars: 29 kg
Izmērs starp stiprinājuma skrūvēm: 254 x 114.3 mm
Vilkšanas ātrum bez slodzes: 0 kg – 6.5 m/min, 5443 kg – 1.35 m/min
Preces apraksts
Preces apraksts
Kangaroowinch K12000PS-SR ir vinčas K12000E-SR jaunākais brālis.
K12000PS-SR ir divi jauninājumi:
Vilkšanas un pagriešanas sajūgs – ērts un viegli lietojams
Jauni, labāki stieņi – lielāka vinčas konstrukcijas (montāžas) izturība
Kāpēc Kangaroowinch?
Profesionāla 10 mm sintētiska virve (28 metri) ar MBL virs 10 300 kg.
5443 kg nominālais vilkšanas spēks - patiešām spēcīgs, nodrošina gandrīz jebkuru pielietojumu.
Pret šļakatām aizsargāts 6.0 HP motors - noturīgs pret lietu, sniegu un putekļiem.
Lieljaudas 3-pakāpju planetārā pārnesumkārba
Ūdens aizturošs saleonoīds - viens no labākajiem tirgū, ūdensizturīgs
Gumijas rokas tālvadība - pārbaudīts un ērts lietošanā
Piegādes komplekts
  • Sintētiska virve 10 mm x 28 m ar āķi