BRENDI

3M
4PRO
ABAC
Adamik
AEG
AEON Laser
Agrinova
Airmec
Airrex
AL KO
Alfa-Therm
Alfain
Apac
Ariens
B&S
visi

Kokapstrādes iekārtas un darba galdi Jūsu biznesam un ideju realizācijai

Kokapstāde ir viena no tautsaimniecības galvenajām nozarēm. Līdz ar to kokapstrādes iekārtu piedāvājums ir ļoti plašs.

Instrumentu servisa centrs SIA, piedāvā klasiskās kokapstrādes iekārtas, tādas kā frēzmašīnas, ēvelmašīnas, biezumēveles, formātzāģus, kombinētās kokapstrādes iekārtas jeb daudzfunkcionālos darba galdus, lentzāģus, putekļu vai skaidu nosūcējus, virpas, vertikālās un horizontālās urbjmašīnas, kokapstrādes slīpmašīnas un kalibrēšanas iekārtas. Šāda veida iekārtas lielākoties izvēlas mēbeļu izgatavošanai.

Piedāvājam arī specializētas industriālas kokapstrādes iekārtas sērījveida izstrādājumu ražošanai. Piemēram garumā saaudzēšanas līnijas, optimizācijas zāģus, daudzvārpstu ēvelmašīnas, CNC iekārtas, daudzzāģus  un virkni citu iekārtu.

Ja Jūs neatrodat kādu iekārtu mūsu elektroniskajā katalogā, zvaniet vai rakstiet. Atradīsim kopīgiem spēkiem Jums interesējošo risinājumu.

Kam jāpievērš uzmanība izvēloties kokapsrādes iekārtas un darba galdus?

Jāsaprot cik intensīvi pāno izmantot iekārtu. No tā būs atkarīga iekārtu kvalitātes un cenu grupa.

Skaidri jāzin kokapstrādes iekārtas nepieciešamie parametri, jo iekārtu ražotāji ir daudz un katram no viņiem ir savādākas kokapstrādes iekārtas, to tehniskie parametri, komplektācijas.

Budžeta iekārtām(Bernardo, Holzmann, Holzstar), kuras nav paredzētas ļoti intensīvai lietošanai, nav iespēja veikt rūpnīcas pasūtījumu uz Jums nepieciešamu tehnisku specifikāciju. Tāda veida kokapstrādes iekārtas lielākoties tiek piedāvātas pēc kataloga, labākajā gadījumā ar iespēju izvēlēties motora spriegumu(230V vai 400V).

Dārgākas un labākas kokasprādes iekārtas tiek izgatavotas Eiropā. Tās ir ieguvušas atzinību ar labāku kvalitāti, precizitāti, kā arī plašu tehnisko opciju izvēli pie pasūtījuma veikšanas. Par piemēru – mehānisko mērskalu aizstāšanu ar digitālo, motoru jaudas izvēle, sprieguma izvēle, darba vārpstu diametra izvēli, vadotņu(karietes) izmēru, dažādiem pneimatiskiem piederumiem, darba virsmu pagarinātājiem, darba jeb padeves ātrumu regulāciju un daudzām citām opcijām.

Iekārtu piegādes laiks budžeta iekārtām ir 1-2 nedēļas, ja konkrētā kokapstrādes iekārta ir kādā no Eiropas noliktavām. Ja uz vietas nav, tad termiņi ir 3 līdz 4 mēneši.

Ar kokasprādes iekārtām kuras tiek izgatavotas Eiropā ir savādāk. 90% gadījumos iekārtas tiek izgatavotas uz pasūtījuma. Izgatavošanas laiks ir 4 līdz 6 nedēļas.

Izvēloties kokasprādes iekārtu jāņem vērā arī piegāde laiks rezerves detaļu pieejamībai. Budžeta klases darba galdi lielākoties tiek izgatavoti kādā no Āzijas valstīm. Līdz ar ko, maza zobratiņa vai kādas nestandarta detaļas piegādes laiks var būt pat līdz 3 mēnešiem. Ja to mēs salīdzinam ar Eiropā izgatavotu kokapstrādes iekārtas rezerves detaļu, tad piegādes laiks būtu aptuveni 1-2 nedēļas.

       
Autortiesības © Instrumentu Servisa Centrs 2009 


 

Uz augšu