BRENDI

3M
4PRO
ABAC
Adamik
AEG
AEON Laser
Agrinova
Airmec
Airrex
AL KO
Alfa-Therm
Alfain
Apac
Ariens
B&S
visi

Piegādes informācija

Preču piegādi nodrošina einstrumenti.lv kurjerpasts vai kurjerdienests „Venipak”, katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00.

 

Preču piegāde tiek veikta:

Rīgas pilsētas robežās 1-3 darba dienu laikā un Latvijas teritorijā 2 -3 darba dienu laikā:

1) no pirkuma apstiprināšanas brīža, ja izvēlētais samaksas veids ir skaidra nauda

2) no maksājuma saņemšanas brīža bankas norēķinu kontā

3) no līzinga kompānijas pozitīvā lēmuma par līzinga piešķiršanu, ja prece tiek pirkta lizingā.

Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no piegādātāja īpašiem noteikumiem un preces pieejamības noliktavā, kuri tiek saskaņoti ar klientu iepriekš, sazvanoties pirms pirkuma apmaksas veikšanas vai apstiprināšanas brīža.

UZMANĪBU: Prece netiek piegādāta uz vietām, kur transporta līdzekļiem aizliegts apstāties, tādēļ šajos gadījumos lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko vietu, kur transporta līdzekļiem atļauts apstāties. Liela izmēra un smagu preču iegādes gadījumā, būsim pateicīgi par palīdzību kurjeram, preces izceļot un pārvietojot, kā arī lūdzam brīdināt iepriekš, ja šāda palīdzība no Jūsu puses nav iespējama.

 

Piegādes izmaksas Rīgā

Preci Jūs varat saņemt Rīgā, Pilsoņu ielā 1 K-3 vai pieteikt piegādi līdz adresei, piegādes maksa Rīgas pilsētas teritorijā ir 5,00 Euro. Ja preces svars ir lielāks par 40 kg., tad piegādes maksa ir 7,00 Euro līdz adresei. Preču uznešanu namu dzīvokļos nodrošina tikai eInstrumenti.lv kurjers. Par preču uznešanu dzīvokļos, netiek ņemta atsevišķa samaksa.

Piegādes izmaksa Latvijas teritorijā

Precīza piegādes maksa Latvijas teritorijā tiek aprēķināta pēc pasta indeksa precizēšanas, ņemot vērā preces gabarītus un saņemšanas vietu. Piegādes cenas tiek saskaņotas ar klientu individuāli. 
Autortiesības © Instrumentu Servisa Centrs 2009 


 

Uz augšu